Optymalizacja ZUS

Mniejsze koszty ubezpieczeń społecznych i mały ZUS dla Twojej firmy. Optymalizacja ZUS - właśnie znalazłeś potwierdzone rozwiązanie.

Optymalizacja ZUS dla firm

Cost Care Consulting od wielu lat prowadzi projekty optymalizacji ZUS. Pracowaliśmy dla liderów - spółek giełdowych oraz prywatnych, małych i średnich przedsiębiorstw. Optymalizacja ZUS to rozwiązanie, które pomaga płacić mały ZUS Twojej firmie.

Mniejsza składka wypadkowa 2015

Optymalizacja ZUS to w pierwszej kolejności składka na ubezpieczenie wypadkowe 2015. Jej wysokość jest różna w zalezności od branży (dla firm powyżej 9 pracowników). Obniżone składki ubezpieczenia społecznego oraz mniejsza składka wypadkowa 2015 poprawiają rentowność. Zmniejsz składki już dziś.

Otrzymasz potwierdzenie od ZUS

Nasza optymalizacja ZUS jest w każdym indywidualnym przypadku potwierdzana przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nie ryzykuj, aby płacić mały ZUS. Nasza optymalizacja to gwarancja oszczędności i mniejszych składek ZUS.

Zwroty składek ZUS

Sprawdź jak optymalizacja ZUS wpływa na zwrot zapłaconych składek w minionych latach. Składki ZUS mogły być błędnie naliczane przez wiele lat. Nasz audyt i optymalizacja pozwala odzyskać pieniądzę.
  • 2006

    Uzyskaj zwrot składek ZUS za 8 lat

    Czy wiesz, że możesz otrzymać zwrot nadpłaconych składek ubezpieczenia społecznego i składki wypadkowej do 8 lat wstecz? ZUS zwraca nadpłatę na konto Twojej firmy.

Odzyskaliśmy dla naszego klienta

Optymalizacja ZUS spowodowała rekordowy zwrot składek dla naszego klienta. Jeśli w Twojej firmie jeszcze nigdy nie prowadziłeś audytu kosztów ubezpieczenia społecznego, to zamów usługę już dziś.
Liczba analizowanych lat
Liczba pracowników
Kwota zwrotu ZUS do klienta

Mniejsza składka wypadkowa 2015

Zmniejsz z nami składkę ubezpieczenia wypadkowego na 2015 rok. Wysokość tej składki w dużej mierze zależy od warunków bezpieczeństwa i higieny pracy w Twoim zakładzie. Doradzamy jak skutecznie poprawiać bezpieczeństwo maszyn i urządzeń oraz jak uzyskać dofinansowanie do zwiększenia bezpieczeństwa pracowników.

O nas

Cost Care Consulting to wiodąca firma doradcza świadcząca usługi audytu kosztów w zakresie podatku od nieruchomości, energii elektrycznej, kosztów telekomunikacji oraz optymalizacji składek ZUS.

Bezpłatny audyt

Możesz przeprowadzić wstępny przegląd dokumentów ZUS całkowicie bezpłatnie. Sprawdzimy jakie oszczędności może przynieść optymalizacja ZUS Twojej firmie.

Wzbogacisz wiedzę

Współpraca oznacza transfer wiedzy do Twojej firmy. Wszystkie nasze rozwiązania pozostają do dyspozycji przedsiębiorstwa nawet po zakończeniu współpracy.

Zawsze możesz zmienić zdanie

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszego raportu i znalezionych oszczędności możesz zakończyć projekt bez opłaty success fee. Ostateczna decyzja o wdrożeniu należy zawsze do Ciebie.

Referencje

Kliknij logo firmy, aby przeczytać opinie naszych klientów.