Optymalizacja ZUS

Ostatnia szansa na odzyskanie składek ZUS za 10 lat wstecz. Optymalizacja ZUS - właśnie znalazłeś potwierdzone rozwiązanie. Nie czekaj do końca roku!

Optymalizacja ZUS za 10 lat

Cost Care Consulting od wielu lat prowadzi projekty optymalizacji ZUS. Pracowaliśmy dla liderów - spółek giełdowych oraz prywatnych, małych i średnich przedsiębiorstw. Optymalizacja ZUS to rozwiązanie, które pomaga płacić mały ZUS Twojej firmie. W związku ze zmianą przepisów to ostatni moment na zwroty składek za 10 lat

Mniejsza składka wypadkowa

Optymalizacji ZUS to mniejsza składka na ubezpieczenie wypadkowe. Nasza analiza sprawdza czy wysokość składki wypadkowej w każdym roku została poprawnie ustalona przez ZUS. Obniżenie składki wypadkowej 2016, 2017 i 2018 poprawia rentowność firmy na przyszłość

Otrzymasz potwierdzenie od ZUS

Nasza optymalizacja ZUS jest w każdym indywidualnym przypadku potwierdzana przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Nie ryzykuj, aby płacić mniejszy ZUS. Nasza optymalizacja ZUS to gwarancja oszczędności i mniejszych składek.

Optymalizacja bieżących składek ZUS

Uzyskane zwroty składek z lat ubiegłych

Projekty rozliczane z uzyskanego wyniku

Dodatkowe projekty na dofinansowanie

Zwroty składek ZUS

Sprawdź jak optymalizacja ZUS wpływa na zwrot zapłaconych składek w minionych latach. Składki ZUS mogły być błędnie naliczane przez wiele lat. Nasz audyt i optymalizacja pozwala odzyskać pieniądze z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
  • 2006

    Uzyskaj zwrot składek ZUS za 10 lat

    Czy wiesz, że możesz otrzymać zwrot nadpłaconych składek ubezpieczenia społecznego i składki wypadkowej do 10 lat wstecz? ZUS zwraca nadpłatę na konto Twojej firmy.

Zobacz ile możesz odzyskać

Optymalizacja ZUS spowodowała rekordowy zwrot składek dla naszego klienta. Jeśli w Twojej firmie jeszcze nigdy nie prowadziłeś audytu kosztów ubezpieczenia społecznego, to zamów usługę już dziś.
Liczba analizowanych lat
Liczba pracowników
Kwota zwrotu ZUS do klienta

Mniejsza składka wypadkowa

Zmniejsz z nami składkę ubezpieczenia wypadkowego na 2016, 2017 i 2018 rok. Wysokość tej składki w dużej mierze zależy od warunków bezpieczeństwa i higieny pracy w Twoim zakładzie. Doradzamy jak skutecznie poprawiać bezpieczeństwo maszyn i urządzeń oraz jak uzyskać dofinansowanie do zwiększenia bezpieczeństwa pracowników.

O nas

Cost Care Consulting to wiodąca firma doradcza świadcząca usługi audytu kosztów w zakresie podatku od nieruchomości, energii elektrycznej, kosztów telekomunikacji oraz optymalizacji składek ZUS.

Bezpłatny audyt

Możesz przeprowadzić wstępny przegląd dokumentów ZUS całkowicie bezpłatnie. Sprawdzimy jakie oszczędności może przynieść optymalizacja ZUS Twojej firmie.

Wzbogacisz wiedzę

Współpraca oznacza transfer wiedzy do Twojej firmy. Wszystkie nasze rozwiązania pozostają do dyspozycji przedsiębiorstwa nawet po zakończeniu współpracy.

Zawsze możesz zmienić zdanie

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszego raportu i znalezionych oszczędności możesz zakończyć projekt bez opłaty success fee. Ostateczna decyzja o wdrożeniu należy zawsze do Ciebie.

Referencje

Kliknij logo firmy, aby przeczytać opinie naszych klientów.