Oddychaj czystym powietrzem...

Otrzymaj dotację do 90% z programem Czyste Powietrze

Ruszył rządowy program czyste powietrze 2018. Rozpoczął się nabór. Nasze wsparcie pomoże Ci skutecznie i najbardziej optymalnie skorzystać z programu „czyste powietrze”. Nie czekaj! Skorzystaj z dofinansowania! Zaoszczędź nawet do 47 tysięcy złotych. Zamień nieefektywne źródła ciepła na nowoczesne rozwiązania, które zapewnią Tobie i Twoim najbliższym komfort i oddech czystym powietrzem
Audyt energetyczny

Dofinansowanie do pieca

Dofinansowanie do pieca

Szukasz informacji jak wygląda dofinansowanie do pieca? Dobrze trafiłeś. Ta strona dotyczy programu czyste powietrze w zakresie dofinansowania na wymianę pieca. Tutaj uzyskasz informację jak otrzymasz dotację na piec.

Rządowy program czyste powietrze to doskonała okazja aby wymienić stary węglowy piec na nowy i uzyskać dofinansowanie do pieca gazowego. Koszty wymiany zostaną w większości pokryte przez fundusze rządowe.

Dofinansowanie do pieca 2018

Już w tym roku ruszył program “Czyste powietrze”, który sprawi, że twój kociołek zostanie wymieniony na nowy piec. Dofinansowanie do pieca 2018 uzyskasz w Mazowieckie, Wielkopolskie, Śląskie, Podkarpackie, ale wkrótce w każdym województwie.

Nie zwlekaj, zgłoś się po audyt energetyczny.