Oddychaj czystym powietrzem...

Otrzymaj dotację do 90% z programem Czyste Powietrze

Ruszył rządowy program czyste powietrze 2018. Rozpoczął się nabór. Nasze wsparcie pomoże Ci skutecznie i najbardziej optymalnie skorzystać z programu „czyste powietrze”. Nie czekaj! Skorzystaj z dofinansowania! Zaoszczędź nawet do 47 tysięcy złotych. Zamień nieefektywne źródła ciepła na nowoczesne rozwiązania, które zapewnią Tobie i Twoim najbliższym komfort i oddech czystym powietrzem
Audyt energetyczny

O Soltar

Jesteśmy firmą, która łączy rzetelne przeprowadzenie audytu z jednoczesnym przyjęciem optyki naszych klientów i najefektywniejszych rozwiązań. Nasi inżynierowie dbają o rekomendacje w zakresie nowoczesnych metod w zakresie efektywności energetycznej, zaś nasi ekonomiści starają się aby wybrane warianty charakteryzowały się maksymalizacją strumieni pieniężnych jak również wzrostu wartości firmy naszych klientów.
Posiadamy doświadczenie zawodowe potwierdzone wpisem do rejestru audytorów energetycznych KAPE w 2000 roku. Wzięliśmy udział w ponad 500 audytach energetycznych, wspierając naszych klientów w pozyskaniu dofinansowania w zakresie najnowocześniejszych i najbardziej dostosowanych projektów termomodernizacyjnych.