Optymalizacja ZUS

Czym jest optymalizacja ZUS? To audyt i optymalizacja kosztów ZUS, w tym optymalizacja składki wypadkowej. Cost Care Consulting proponuje wyłącznie potwierdzone urzędowo rozwiązanie.

Optymalizacja ZUS za 5 lat

Optymalizacja składek ZUS to rozwiązanie, które umożliwia zwrot składek pracodawcy do 5 lat wstecz! Z czego wynikają nadpłaty? Nasz specjalista chętnie to Państwu wyjaśni. Cost Care Consulting od wielu lat prowadzi projekty optymalizacji ZUS. Pracowaliśmy dużych spółek giełdowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Dofinansowanie do BHP

Przeprowadziliśmy ponad 100 projektów dofinansowania ZUS do poprawy BHP w firmie. Ma to dodatkowe znaczenie dla optymalizacji kosztów ZUS. Optymalizacja składki wypadkowej wymaga bowiem ograniczenia liczby wypadków w przedsiębiorstwie. Podczas każdego projektu sprawdzamy czy kwalifikujesz się aby uzyskać dotacje BHP.

Optymalizacja składki wypadkowej

Optymalizacji ZUS to mniejsza składka na ubezpieczenie wypadkowe. Co roku firma otrzymuje zawiadomienie ZUS o wysokości składki wypadkowej? My sprawdzimy, czy ZUS nie zawyżył Twoich składek. Dodatkowo policzymy czy składka wypadkowa 2018, 2019 i 2020 może być również obniżona.

Optymalizacja składek ZUS

Stwierdzone nadpłaty w roku składkowym

Projekty zakończone sukcesem

Dodatkowe środki na poprawę BHP

Optymalizacja składek ZUS za 5 lat

Sprawdź jak optymalizacja ZUS wpływa na zwrot zapłaconych składek w minionych latach. Składki ZUS mogły być błędnie naliczane przez wiele lat. Nasz audyt i optymalizacja pozwala odzyskać pieniądze z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
  • 2011

    Uzyskaj zwrot składek ZUS za 5 lat

    Czy wiesz, że możesz otrzymać zwrot nadpłaconych składek ubezpieczenia społecznego i składki wypadkowej do 5 lat wstecz? ZUS zwraca nadpłatę na konto Twojej firmy.

Zobacz ile możesz odzyskać

Optymalizacja ZUS spowodowała rekordowy zwrot składek dla naszego klienta. Jeśli w Twojej firmie jeszcze nigdy nie prowadziłeś audytu kosztów ubezpieczenia społecznego, to zamów optymalizację składek ZUS już dziś.
Liczba analizowanych lat
Liczba pracowników
Kwota zwrotu ZUS do klienta

Mniejsza składka wypadkowa

Zmniejsz z nami składkę ubezpieczenia wypadkowego na 2018, 2019 i 2020 rok. Optymalizacja składki wypadkowej w dużej mierze zależy od warunków bezpieczeństwa i higieny pracy w Twoim zakładzie. Doradzamy jak skutecznie poprawiać bezpieczeństwo maszyn i urządzeń oraz jak uzyskać dofinansowanie do zwiększenia bezpieczeństwa pracowników.

O nas

Cost Care Consulting to wiodąca firma doradcza świadcząca usługi audytu kosztów w zakresie podatku od nieruchomości, energii elektrycznej, kosztów telekomunikacji oraz optymalizacji składek ZUS.

Bezpłatny audyt

Możesz przeprowadzić wstępny przegląd dokumentów ZUS całkowicie bezpłatnie. Sprawdzimy jakie oszczędności może przynieść optymalizacja ZUS Twojej firmie.

Wzbogacisz wiedzę

Współpraca oznacza transfer wiedzy do Twojej firmy. Wszystkie nasze rozwiązania pozostają do dyspozycji przedsiębiorstwa nawet po zakończeniu współpracy.

Zawsze możesz zmienić zdanie

Jeśli nie będziesz zadowolony z naszego raportu i znalezionych oszczędności możesz zakończyć projekt bez opłaty success fee. Ostateczna decyzja o wdrożeniu należy zawsze do Ciebie.

Referencje

Kliknij logo firmy, aby przeczytać opinie naszych klientów.