Witamy w Cost Care

Cost consulting poprawia rentowność.

Świadczymy usługi audytu kosztów, cost consulting z zakresu: podatek od nieruchomości, optymalizacja kosztów ZUS, składka wypadkowa, ceny energii elektrycznej i telekomunikacyjne. Gwarantujemy najbardziej profesjonalne usługi optymalizacji kosztów #costconsulting.

Nasze rozwiązania #costconsulting

Wprowadzamy oszczędne podatkowo rozwiązania oraz lepsze procedury kontrolne i udoskonalone metody zakupowe. Cost Care Consulting to nowa jakość na polskim rynku doradztwa biznesowego.  Nasze projekty koncentrują się na zwrotach podatkowych, w tym zwrotach składek z ZUS, optymalizacji kosztów pośrednich oraz poprawie bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Projekt z zakresu #costconsulting ma na celu szybkie ograniczenie kosztów firmy bez konieczności ponoszenia nakładów inwestycyjnych. Usługę polecamy przedsiębiorstwom, które planują zmniejszać wydatki lub przechodzą proces restrukturyzacji. Przykładem sprawdzonego rozwiązania jest optymalizacja ZUS, która pozwala obniżyć składki ZUS po stronie pracodawcy.

Sprawdzony doradca

Cost Care Consulting doradza firmom we wszystkich sektorach gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem branży produkcyjnej oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Budujemy relacje z klientami dzięki usługom świadczonym w oparciu o zasady najwyższej jakości – wyróżnia nas przy tym przejrzysta i zrozumiała Umowa doradcza.

Naszą nadrzędną wartością jest uzyskanie satysfakcji klienta. Przed rozpoczęciem projektu określamy na podstawie naszych kompetencji Państwa oczekiwania dotyczące rezultatu, a na zakończenie działań zawsze prezentujemy uzyskane oszczędności.

Zobacz jak cost consulting może pomóc Twojej firmie. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z informacjami o Cost Care Consulting.

Zespół Cost Care Consulting